לוגו איתרנו איתור נזילות
אהבתם? שתפו אחרים!
איתור נזילות במצלמה תרמית

איתור נזילות במצלמה תרמית

אנחנו בחברת איתרנו אוהבים להגיד - במידה ולא תטפלו בהקדם בנזילת המים - היא "תנזיל" לכם את הארנק! חודשים בנזילה? עוד היום אנחנו אצלכם!

תוכן עניינים

נזילות מים נוזלות במהירות להרס בציוד, תקלות בצנרת ועוד. ברמה הכללית, נזילות מים קורות די הרבה והם תקלות נפוצות בהרבה בתים, עסקים, בניינים ועוד כל מיני בישראל. הדבר החשוב ביותר בנזילות הוא למצוא אותן בזמן, עוד לפני שהן מחמירות כי הן יכולות להתפתח לבעיות גדולות יותר. לכן, איתור מוקדם של נזילות הוא קריטי למניעת נזקים ועלויות תיקון גבוהות. אחת הדרכים הטובות ביותר לאתר נזילות מים היא באמצעות המצלמה תרמית.

מגיעים. מאתרים. ומציעים אחלה של פתרון לנזילה
מגיעים. מאתרים. ומציעים אחלה של פתרון לנזילה

איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית

מצלמה תרמית (או מצלמת אינפרא-אדום) יכולה לזהות שינויי טמפרטורה עדינים ביותר על פני השטח ומאחוריו עד מספר מטרים קטנים. מכיוון שמים זורמים הם בדרך כלל קרים יותר מטמפרטורת החדר והסביבה, נזילת מים תופיע כאזור קר יותר בתמונה התרמית. בעזרת הטכנולוגיה המבוססת אינפרא אדום אנחנו מצליחים להגיע לגילוי מוקדם של מקור נזילות קטנות לפני שהן הופכות לבעיות גדולות ויקרות ועם הרבה כאבי ראש.

איתרנו – כל הטכנולוגיה בשלוף לאיתור הנזילה

נזילות מים יכולות להיות סיוט של כל בעל הבית, הנזילות גם אוהבות לצוץ להן במיוחד כשהחורף מתקרב 🌨️. ברוב המקרים, נזילות המים הן נסתרות, ומקור הימצאן לא בהכרח ידוע – וכאן חברת איתור נזילות נכנסת לתמונה.

איתור נזילות מים בעזרת מצלמה תרמית זוהי אחת מתוך שיטות רבות שיש כיום לגילוי מקור נזילות מים. השיטה המתקדמת הזו משתמשת בטכנולוגיית הדמיה תרמית לאיתור והערכה מדויקים של נזילות מים, תוך חיסכון בזמן ובמשאבים יקרים.

איתור נזילות מבוסס על טכנולוגיית אינפרא אדום
איתור נזילות מבוסס על טכנולוגיית אינפרא אדום

תהליך איתור נזילת מים בעזרת מצלמה 

בחברתנו, אנו שמים דגש על כמה מרכיבים חשובים:

  1. מהירות – אנחנו נגיע עד אליכם ונאתר במהרה את מקור הנזילה
  2. מקצועיות – עם ניסיון של שנים בתחום ואלפי נזילות שכבר איתרנו אנחנו מתחייבים לאתר את הנזילה מבלי לגרום נזק לציוד הקיים.
  3. ציוד ב"שלוף" – אנחנו מגיעים לאיתור נזילות לא רק עם המצלמה התרמית, יש לנו את כל הציוד שאנחנו צריכים ברכב – אם זה איתור נזילות בעזרת גז, בעזרת ציוד אקוסטי ועוד הרבה.
  4. חיוכים כי מה כבר נשאר לנו – אנחנו מקפידים על שירות ואכפת לנו מכל לקוח שלנו. 

אנו מתגאים ביכולתנו לספק שירותים אמינים, הודות למצלמות התרמיות המדויקות שלנו, שלעולם אינן מפספסות נזילה, לא משנה כמה חמקמקה היא תהיה.

אל תתנו לנזילת מים
להרטיב לכם את המצב רוח
במרחק של חצי שעה מכם נגיע עד אליכם ונייבש לכם את כל מה שצריך.
למידע נוסף וליצירת קשר התקשרו כמה שיותר מהר!

טכנולוגיית מבוססת אינפרא אדום

באמצעות טכנולוגיית אינפרא אדום, המצלמות התרמיות שלנו מציעות פתרון לא פולשני לאיתור נזילות מים. מכשירים מתוחכמים האלו סורקים את פני השטח ומזהים שינויים קלים בטמפרטורה, לעתים קרובות, בולט במצלמה סימן ברור לנזילת מים וכך מתבצע האיתור שלנו. היתרון הגדול ביותר של המצלמה התרמית לעומת שיטות לאיתור נזילות מסורתיות היא שהיא מאפשרת לנו איתור מדויק ומבלי לגרום נזק למבנה ולרכוש. איתור נזילות המתבססת על טכנולוגיית אינפרא אדום, מבטיחה שאף אזור לא ישאר ב"חשכה", ומספקת דיוק ואיתור נזילות מקיף. לפיכך, טכנולוגיית אינפרא אדום לוקחת את איתור הנזילות לרמה חדשה של יעילות ודיוק🎯.

מצלמה תרמית מדגישה לנו את הבדלי הטמפרטורות בשטח
מצלמה תרמית מדגישה לנו את הבדלי הטמפרטורות בשטח
דוגמה לאיתור נזילה שמתחת לרצפות בכניסה למקלחת
דוגמה לאיתור נזילה שמתחת לרצפות בכניסה למקלחת

לא איתרנו? לא שילמת!

זה לא סלוגן, זה וודאות מוחלטת בעבודת האיתור שלנו.

חברת איתרנו מציעה שירות ייחודי לאיתור נזילות מים, אנחנו מתמחים באיתור נזילות סמויות שקשה לאתר בשיטות המסורתיות. המצלמה התרמית מאפשרת לנו לאתר את הנזילה אך במידה ולא – אנחנו מוכנים עם כל שאר הציוד לביצוע המשימה. 

  • איתור נזילות באמצעות גז – טכנולוגיה מתפתחת מעניינת שמתבצעת במקרים שבהם הנזילת מים נמצאת בעומק גדול יותר ומחוץ לטווח המצלמה התרמית ומבצעת איתור נזילות באמצעות גז טבעי ולא מזיק.
  • איתור נזילות באמצעות מכשור אקוסטי – טכנולוגיה שמובססת על סאונד, במילים הפשוטות "מגבירים את הווליום" של הנזילה ובעזרת מכשור ייעודי אנחנו מצליחים "לשמוע" ולקלוט את מקור הנזילת מים.
  • איתור רטיבות בעזרת מד לחות – הרבה פעמים גם כחלק מעבודת איתור במצלמה תרמית אנחנו נעזר תחילה במד לחות שיצביע לנו איפה כדאי להתחיל את עבודת האיתור. עוד על תהליכים של איתור מקור רטיבות אפשר למצוא כאן.

החברה כל כך בטוחה ביכולות האיתור שלה, עד שהיא מציעה ללקוחות הבטחה יוצאת דופן – אם אנחנו לא מאתרים את הנזילה, הלקוח לא משלם עבור הביקור!

מוטו החברה שלנו
מוטו החברה שלנו

אז איך זה עובד?

איתור נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית הוא תהליך הדורש הבנה מעמיקה של הטכנולוגיה ועין של מומחים עם ניסיון בשביל למצוא את הפרטים החשודים הקטנים ביותר. השלב הראשון כולל הערכה ראשונית של האזור החשוד בנזילה. המומחים שלנו מבצעים בדיקה ויזואלית, ובודקים כל סימן נראה לעין של נזקי מים או נזילה.

לאחר ביצוע ההערכה הראשונית, התהליך ממשיך בבדיקה התרמית באמצעות מצלמת אינפרא אדום. מצלמות אלו מתמחות במדידת הפרשי טמפרטורה בין משטחים. נזילות בדרך כלל גורמות לשינוי בטמפרטורה כמו מים, קרים או חמים יותר מסביבתם, והן משאירות עקבות על משטחים (גם אם לא תמיד רואים אותן) 💧. הפרש הטמפרטורה הזה נלכד על ידי המצלמה והוא מה שמעיד לנו על מקור נזילת המים.

משפט איתור נזילות #6
משפט איתור נזילות #6 – בואו לבקר בעמוד בדיחות איתור נזילות שלנו

השלב השלישי בתהליך הוא פירוש התמונות התרמיות והשוואתן למערכת האינסטלציה שבבית/נכס. שלב זה הוא קריטי לאיתור נזילות ודורש איש מקצוע מיומן. בהתבסס על הניגודים התרמיים, המומחים שלנו יכולים לזהות מקורות נזילה פוטנציאליים, גם אם הם מוסתרים מאחורי קירות או מתחת לרצפות 🕵️.

דוח למשכנתא או לחברת הביטוח – איתור נזילות במצלמה תרמית

במידת הצורך, אנו מספקים ללקוח דו"ח מפורט בנוגע לנזילה ולמקורה. לא פעם לקוחות שונים נעזרים בדוח הזה כאשר הם ניגשים לשכן בשביל כיסוי עלויות, או לחברת הביטוח/משכנתא והדוח הרשמי שאנו מספקים ללקוח הוא אסמכתא מקצועית לכל דבר ועניין. 

אנו מספקים דו"ח מפורט המתאר את הממצאים שלנו ואת כל הפעולות המומלצות לתיקון מקור הנזילה. לאחר איתור האזור בו קיימת הנזילה באמצעות המצלמה התרמית, זה הופך להיות פשוט יותר וחסכוני יותר לבצע את כל התיקונים או ההחלפות הדרושים 📝.

לסיכום, השימוש במצלמות תרמיות מציעה דרך יעילה ולא הרסנית לאתר את המיקום המדויק של נזילות מים, מה שהופך אותו לכלי חיוני בארסנל שלנו.

ממוצע חשבון המים עלה חשד גדול לנזילת מים סמויה בבית
ממוצע חשבון המים עלה חשד גדול לנזילת מים סמויה בבית

יתרונות וחסרנות בשימוש במצלמה תרמית לאיתור נזילות

אחד היתרונות העיקריים של שימוש במצלמה תרמית באיתור נזילות הוא הדיוק שלה. הטכנולוגיה יכולה לאתר את המיקום המדויק של הדליפה באמצעות הפרשי טמפרטורה, מה שמסייע משמעותית לאמצעים מתקנים וממזער את היקף הפעולות ההרסניות כמו קידוח או חיתוך.

לפניכם טבלה המציגה את יתרונות המצלמה התרמית לעומת שיטות איתור נזילות אחרות:

מאפייןאיתור נזילות מים בעזרת מצלמה תרמיתאיתור נזילות מים בשיטות אחרות
מחיר האיתורזול יותריקרות יותר לרוב
מורכבות העבודהפשוטה יותרמורכבות יותר, תלויות בשטח
אזור הפעולהבתוך הביתלרוב יעילות יותר מחוץ לבית
טווח פעולהעד מטרים בודדיםמחוץ לטווח של המצלמה
סוגי צנרתמים חמים בעיקרכל סוגי הצנרת
דיוקמדויקמדויק מאוד
טכנולוגיית זיהוי הנזילהעל פי הפרשי טמפרטורהגז, אקוסטי, מדי לחות ועוד 

מסקנות לסיכום

לסיכום, השימוש במצלמות תרמיות לאיתור נזילות מים הוא מעולה ומדובר על שיטה מהפכנית המציעה יתרונות של דיוק, יעילות, חיסכון בזמן, בעלויות וללא הרס. אנשי המקצוע המיומנים שלנו באיתרנו מצוידים בטכנולוגיית המצלמות העדכניות ביותר כדי לזהות במהירות וביעילות כל נזילות מים שעלולות לגרום נזק פוטנציאלי לביתכם. איננו יכולים להדגיש מספיק את החשיבות של נקיטת צעדים פרואקטיביים באיתור נזילות מים. לכן, אנו ממליצים לכם לנצל את שירותי איתור הנזילות שלנו.

לבירורים נוספים ולתיאום בדיקת איתור נזילות ניתן לפנות אלינו בטלפון 055-4316161 ☎️. טפלו בנזילה בקדם לפני שהיא תנזיל לכם את הארנק! 💧👍

מאמרי איתור נזילות ששווים הצצה:
15 שְׁנוֹת נִיסָּיוֹן באיתור נזילות

מעל 15 שנות ניסיון בתחום איתור הנזילות, עם כל הציוד המתקדם, המקצועיות הנדרשת והשירות בראש ובראשונה!

חושדים בנזילה? התקשרו עכשיו!