לוגו איתרנו איתור נזילות
אהבתם? שתפו אחרים!

תקנון אתר

דברים חשובים של האתר של חברת איתרנו איתור נזילות - תנאי שימוש, ביצוע הזמנה, תשלום, אספקה ומשלוח, ביטול הזמנה, אחריות, זכויות יוצרים ועוד

תוכן עניינים

כללי

 1. ברוכים הבאים לאתר leak-detection.co.il
 2. השימוש באתר והקניה באמצעות האתר כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל שימוש באתר או קנייה באתר מעידים על הסכמה לתקנון, שמהווה חוזה.
 3. השימוש באתר מותנה ברשות בעלי האתר. הרשות לבעלי האתר למנוע שימוש למי שמשתמשים באתר בצורה פוגענית, או מכל סיבה אחרת.
 4. בעלי האתר רשאי לערוך שינויים בתקנון זה. אין צורך בהודעה על כך, והתקנון המפורסם באתר מחייב משעת פרסומו.
 5. בכל מקרה של סתירה בין התקנון לבין כל פרסום אחר באתר, מכל סוג ומין שהוא, ההוראות שבתקנון גוברות.

אנו בחברת איתרנו איתור נזילות שמים בראש ובראשונה את הלקוחות שלנו. אתם מוזמנים לעיין בעמודים הקשורים לנושא:

תנאי שימוש באתר

 1. אין לעשות באתר שימוש כלשהו לצורך מטרות שאינן עולות בקנה אחד עם החוק ו/או הדין.
 2. רישומי בעלי האתר בדבר הזמנות ו/או רכישות הפעולות המתבצעות דרך האתר ו/או הטלפון יהוו ראיה חלוטה לנכונותן ולפרטיהן.
 3. בעלי האתר אינם מחוייבים בשירותים כלשהם.

ביצוע הזמנה

 1. האתר מאובטח בטכנולוגיה.SSL המידע בדבר הפרטים האישיים בכלל ופרטי כרטיס האשראי בפרט, מוצפנים ומאובטחים. האחריות על ההצפנה היא על חברת כרטיסי האשראי והסליקה שבידיהן המידע.
 2. תנאי לאספקת המוצרים ו/או השירותים שהוזמנו הינו קליטת ההזמנה באופן תקין ומלא כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים המפורטים בהזמנה.

תשלום

 1.  התשלום יבוצע בתשלום אחד, אלא אם ציינת אחרת, במידת האפשר.
 2. כל המחירים כוללים מע"מ כדין בשיעורו הידוע ביום ביצוע ההזמנה, אלא אם צוין אחרת.
 3. בהזמנה של שירות מתמשך, כגון מועדון לקוחות ו/או הזמנה של סדרת הרצאות ו/או סדנאות, בעלי האתר רשאים להשהות את השירות עד לביצוע התשלום.
 4. בעל האתר רשאי לבצע שינויים במחירי המוצרים ו/או השירותים ו/או דמי המנוי מעת לעת, אך מחירים עבור תקופה ששולמה מראש מובטחים ללקוח עד לסיומה.
 5. חשבוניות מס יישלחו באמצעות חתימה אלקטרונית במייל ברגע ביצוע התשלום או עד 14 יום מרגע התשלום בפועל ע"פ הנדרש בחוק בהתאם לפרטי הלקוח שנמסרו בשלב ההרשמה או הגבייה עצמה.

זכויות יוצרים

 1. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר והתכנים שמועלים בו להדרה דיגיטל.
 2. אין להציג, למסור, להעתיק, לשכפל, לצלם או להפיץ או לפרסם בפומבי או להעביר לצד שלישי כל תוכן מהתכנים המופיעים באתר ללא הסכמתו של בעלי האתר בכתב ומראש.
 3. בעלי האתר רשאי לשלוח למשתמשים באמצעות הדואר האלקטרוני שירותים שמציע האתר, מידע שיווקי, פרסומי וכיוצ"ב, לתועלתם ולרווחתם של המשתמשים ו/או באמצעות ניוזלטר.
 4. בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות-התשמ"א, 1981 (להלן: "החוק"), רשאי משתמש לחזור בו מהסכמתו להרשמה ולדרוש בכל עת, את הסרת פרטיו ממאגר המידע של האתר באמצעות כפתור “הסר” או ע”י שליחת בקשה לכתובת מייל ב"צור קשר". מנהל האתר מתחייב למחוק את פרטי המשתמש מהמאגר של האתר בתוך 15 ימי עסקים.
 5. באתר לא נשמרים פרטי כרטיס האשראי שלך ויש להקלידם מחדש בכל רכישה. כל העברה במקרים שאינם .PCI DSS של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן בשליטתו ו/או הנובעים מכוח עליון, מנהל האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם לך או למי מטעמך, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
 6. בעלי האתר דואגים לשמירה על פרטיותך. יחד עם זאת, בעלי האתר לא יעבירו פרטים מזהים אודותייך לצד שלישי, למעט לחברות כרטיסי אשראי, ולכל ערכאה שיפוטית למעט אם קיימת חובה שבדין להעביר את המידע אודותייך לאחר ו/או לשם גביית כספים המגיעים ממך בגין רכישת שביצעת באתר.
 7. מנהל האתר ו/או מי מטעמו רשאי להשתמש בפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיך בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי לצורך שיפור וייעול השירותים שניתנים ע"י האתר, ויהיה רשאי למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים ובלבד שאין הנתונים מתייחסים אליך אישית או מזהים אותך באופן אישי.
 8. לא חלה עליך חובה חוקית למסור המידע האמור לעיל, אך מסירת הפרטים ו/או אישור התקנון מהווה הסכמה מצדך לכל השימושים הקבועים בתקנון זה בקשר עם המידע ולהעברתו לצדדים שלישיים בהתאם להוראות תקנון זה.
 9. מנהלי האתר יהיה רשאי לשלוח אלייך דואר אלקטרוני, לפנות אלייך בכתב או בע”פ. תמיד ניתן לחסום פניות אלה ע”י לחיצה על כפתור “הסר”.
 10. מנהל האתר מאשר בזאת כי יעשה כמיטב יכולתו, באמצעים העומדים לרשותו, על מנת לשמור על סודיות הלקוחות ולאבטח את המידע הנשמר באתר. אולם מאחר שמדובר בסביבה מקוונת אין באפשרותו להבטיח באופן מוחלט מניעת חדירות למחשביו או חשיפת המידע האגור בהם. לפיכך ככל ובמידה ויעלה בידי צד שלישי לחדור למידע השמור-לרבות מידע שנאגר אודות מציעים-או להשתמש בו לרעה, הנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי מנהלי האתר ו/או מי מטעמו.

סמכות שיפוט

מחלוקת או סיכסוך בין בעלי האתר לבין מאן דהו, אם ייקרו, יטופלו באופן הבא:

כל צד מצדדי המחלוקת ייבחר עו”ד או רב מטעמו.

עורכי הדין והרבנים יימצאו בורר המוסכם על שניהם – עו”ד או רב.

הצדדים יסכמו את טענותיהם ויגישו אותם לבורר הנבחר, אשר יפסוק את דינו.

פסק הדין יינתן לאחר יום אחד של עיון בחומר. שכר טירחתו של הבורר יחולק בין החולקים, אלא אם הבורר יחליט אחרת.

הדין החל על כל מחלוקת בעניין האתר ו/או תקנון זה הנו הדין הישראלי בלבד.

שירות לקוחות

פרטי התקשרות:

 • מייל – leak.detection@gmail.com

לפרטים ובירורים באשר להפעלת האתר ופעילותו ובכל הנוגע לכל שאלה,

ניתן לפנות אלינו במייל ונענה בשעות הפעילות (ימים א-ה בין 9:00-15:00)

מאמרי איתור נזילות ששווים הצצה:
15 שְׁנוֹת נִיסָּיוֹן באיתור נזילות

מעל 15 שנות ניסיון בתחום איתור הנזילות, עם כל הציוד המתקדם, המקצועיות הנדרשת והשירות בראש ובראשונה!

חושדים בנזילה? התקשרו עכשיו!